Coaching indywidualny jest procesem jednej osoby.

Prowadzę indywidualne procesy rozwoju osobistego oraz kariery.

 

Dla kogo?

Dla tych, które potrzebują wyłącznej uwagi dla siebie; dla tych, które wolą indywidualny, niż grupowy tok pracy i pracę w rytmie do-jedno-godzinnych spotkań w ustalonych interwałach czasowych.

Po co?

Żeby być aktywnym twórcą Jakości, czyli Efektu.

Czymkolwiek on dla Ciebie jest (np. staniem się świadomą siebie kobietą, która wie kim jest i czego chce; odzyskanie radości życia; otwarcie się na swoją kobiecość; ośmielenie się realizować swoje marzenia; stworzenie prosperującego biznesu życia; stworzenie strategii biznesowych, etc...).

 

Proces coachingowy

Gdy poczujesz, że już czas – skontaktuj się ze mną.

 

Umów się na próbną, bezpłatną sesję coachingową.

 

Może ona odbyć się w formie prywatnego spotkania w umówionym miejscu, ale również może odbyć się przez telefon, tudzież za pomocą programu Skype. Nie ma więc znaczenia w jakim miejscu na ziemi jesteś – sesja coachingowa jest wykonalna :-)

 

I jeśli nie mówisz po polsku, ale za to komunikujesz się po angielsku – nie ma sprawy, skontaktuj się ze mną w kwestii coachingu.

 

Spotkajmy się na próbnej sesji coachingowej. Celem tej sesji jest, byś doświadczyła coachingu i sprawdziła, czy to coś dla Ciebie oraz czy pasujemy do siebie na tyle, by owocnie ze sobą współpracować. Próbna sesja coachingowa trwa 60 - 75 minut. Jej celem jest wzrost Twojej świadomości w zakresie obszaru, nad którym zdecydujesz się pracować oraz zbadanie chemii między nami. Jeśli obie uznamy, że chcemy ze sobą współpracować - pod koniec próbnej sesji ustalimy zasady współpracy, bazę naszej relacji coachingowej oraz wyznaczymy cele, nad którymi chcesz pracować.

 

I… ruszymy we wspólną drogę, której istotą i celem jesteś TY.

 

Sesje coachingowe są swoistym induktorem – otwierają w Tobie nowe możliwości, perspektywę, potencjały. Natomiast przestrzeń pomiędzy sesjami jest obszarem przymierzania tego, co się otworzyło podczas sesji w realnym życiu – próbowania, sprawdzania, wdrażania, obserwowania, etc. Dlatego tak ważne jest ustalenie odpowiednich interwałów czasowych, w jakich odbywają się sesje coachingowe. I tak ważne jest to, co z sesji wynosisz i co z tym robisz w przestrzeni pomiędzy sesjami. Wszystko po to, by utrzymać Cię w procesie, byś była w drodze do siebie takiej,  jaką chcesz być.

 

 

Próba sesja coachingowa nie zobowiązuje Cię do niczego. Jeśli będziesz zainteresowana rozwojem osobistym przez coaching – o inwestycji w proces coachingowy dowiesz się podczas próbnej sesji coachingowej. Są różne pakiety, które możesz dostosować do swoich potrzeb i możliwości.

 

Zapraszam Cię bardzo serdecznie.