Coaching jest według mnie jednym z najskuteczniejszych sposobów osiągania upragnionych efektów, czyli jakości. To nic innego, jak docieranie z punktu A do puntu B. Przy czym punkt A i punkt B to nie są tylko miejsca różne w czasie i w geografii terenu. To nade wszystko różnice w tym KIM JESTEM i JAK ŻYJĘ, czyli RÓŻNICE W JAKOŚCI.  

Punkt B – czyli efekt - wynika z Ciebie, czyli z klientki coachingu. Możesz chcieć sobie poradzić po rozstaniu, by znów odzyskać siebie i spokój wewnętrzny; możesz chcieć stworzyć strategię rozwoju swojego biznesu i stać się efektywną bizneswoman; możesz chcieć zbudować pewną siebie; możesz chcieć znaleźć swoją drogę życiowa, czy zawodową, cokolwiek chcesz – dotyczy to wielopoziomowej zmiany Jakości. I coaching jest właśnie po to.

Coaching nie jest czarodziejskim hokus-pokus, jest procesem, czyli drogą i jako proces wymaga czasu. Czasu i Twojego zaangażowania. W zamian za to – doprowadzi Cię do pożądanego efektu, czyli jakości, zmieniając Ciebie i Twoje życie. Ze względu na procesowy charakter, coaching zakłada pracę w interwałach czasowych, w cyklu: praca – przerwa wdrożeniowa – praca. Praca na spotkaniu indywidualnym lub grupowym, warsztatowym jest po to, by najpierw ustalić Twój cel i wynikający z niego efekt, czyli wspomniany punkt B, a potem zgłębiać to, co niezbędne na drodze do celu i efektu. Przerwa zaś jest okresem, kiedy wszelkie odkrycia zdobyte podczas sesji czy warsztatu wdrażasz i sprawdzasz w życiu. Interwały czasowe ustalasz indywidualnie z coachem tak, by jak najefektywniej służyły twojemu rozwojowi.

Rolą coacha jest towarzyszenie Ci w Twoim procesie, w drodze z punktu A do punktu B. To ktoś, kto nie pozwoli Ci zapomnieć o Twoim celu i efekcie, będzie weryfikował jego status, nie pozwoli Ci zboczyć z drogi, a jeśli zboczysz – pomoże Ci pozbierać skarby z tego (lekcje, wskazówki, odkrycia). Coach to ktoś, kto pomoże Ci w każdym stanie emocjonalnym jaki napotkasz podczas swojego procesu. Pomoże Ci nie tylko go przejść, ale wyciągnąć z niego lekcje i mądrość na przyszłość i wykorzystać go na swoją korzyść i na korzyść swojego rozwoju. 

Dominika Świątecka - Majewska

jest coachem rozwoju osobistego oraz coachem kariery

w Twórczym Centrum Rozwoju Osobistego Alchemia.

Skoro to czytasz, to znaczy, że wybrałaś żywe życie i tworzenie upragnionej Jakości. Cieszę się bardzo!

Gdy postanawiasz czegoś się nauczyć, coś wykształcić, coś zmienić – robisz to, prawda?

No właśnie – działanie jest kluczem do sukcesu.

Pracuję z KOBIETAMI,

 

które CHCĄ WZIĄĆ STER W SWOJE RĘCE


i ZACZĄĆ ŻYĆ TAK, JAK PRAGNĄ,

 

ale z jakiegoś powodu boją się, brak im wiary w siebie, są zblokowane
lub nie mają na siebie pomysłu.

 

Pomagam im odnaleźć swoją drogę, realizować swój potencjał 

 

i mieć frajdę z życia.

 
 

Rozbudzam MOC. Rozwijam SKRZYDŁA.

 

Ośmielam do działań, rozmachu i życia w pełni.

Jestem dla Ciebie, jeśli chcesz ;

# dowiedzieć się kim naprawdę jesteś  # odważyć się na siebie  # odnaleźć swoją moc  # zbudować pewność siebie  # znaleźć swój sens i cel   # znaleźć swój kierunek i swoją drogę
# przestać być bierną uczestniczką życia i drugoplanową statystką,
a zacząć brać sprawy w swoje ręce i stwarzać siebie taką, jaką chcesz być i życie takie, jakie chcesz wieść.

Jestem dla Ciebie, jeśli chcesz ;

 # odkryć swoje talenty, fundamentalne wartości (swój sens) i to, co sprawia Ci radość i daje napęd

# odnaleźć kierunek drogi zawodowej  # zbudować swoją profesję wykorzystując swoje talenty i naturalne właściwości  # realizować śmiałe marzenia i tworzyć biznes życia

Bo liczy się Jakość, czyli Efekt.

Coaching indywidualny – rozwoju osobistego lub kariery – poczytaj TU.

Coaching grupowy – praca w zamkniętych, stałych grupach –
poczytaj
TU o programach rozwoju osobistego.

możliwości   coachingowe