proces zmiany jpg.jpg
Coachingowy proces zmiany

Coachingowy program rozwoju osobistego

W RYTM SERCA ukierunkowany jest na głęboką osobistą transformację.

Z tego względu:

 • Ma formę coachingowo (nie dostajesz recepty na życie, zamiast tego - odkrywasz swoją prawdę i sposób) – mentoringową (dostajesz narzędzia i wiedzę)

 • Praca odbywa się w stałej, zamkniętej grupie kobiet (nikt do niej nie dołącza i nikt z niej nie odchodzi)

 • Wielkość grupy – minimalna: 8 osób, maksymalna: 15 osób

 • Warsztaty odbywają się w 1 raz / miesiąc

 • odstępy między warsztatami służą przyswojeniu zdobytej wiedzy i umiejętności i aktywnej praktyce w codziennym życiu

 • Składa się z 12 warsztatów

 • Potrzebuje czasu, zatem trwa 12 miesięcy – to wystarczający czas na odkrycie, przeformułowanie siebie oraz na budowanie nowych nawyków myślowych i działania oraz na ich praktykę w codzienności (założeniem programu nie jest jedynie teoretyczna wiedza)

 • Składa się z 12 tematycznych warsztatów, ułożonych w sposób sekwencyjny (ich kolejność ma znaczenie dla procesu), które dotykają najistotniejszych kwestii mogących blokować lub udrażniać moc osobistą i miłość do siebie

 • Każdy warsztat (poza warsztatem 12) trwa dwa dni, pozwalając głęboko zanurzyć się w dany temat i poznać część teoretyczną, a także praktycznie wejść w proces.

 • Każdy warsztat (poza warsztatem 12) odbywa się w godzinach:

soboty: 9:30 -13:30 warsztat (4 godziny) / 13:30 – 15:00 przerwa obiadowa / 15:00 – 19:00 warsztat (4 godziny)

niedziele: 10:00 – 14:30 (4,5 godziny)

 • Ostatni warsztat trwa ok 5 godzin i kończy się uroczystą kolacją – godziny trwania warsztatu i miejsce gali - ustalają uczestniczki

 • Warsztaty będą zawierały elementy:

** wyciszania i „podłączania się do siebie” – wykorzystujące medytacje, relaksację z dźwiękiem, wizualizacje prowadzone, techniki oddechowe, pracę z ciałem

** indywidualne sesje coachingowe monitorujące osobisty proces, prowadzone na tle grupy – pozwalają zaopiekować się własną drogą i jednocześnie wzbogacają i pobudzają proces osobisty poprzez bycie świadkiem sesji innych członkiń grupy

** coachingowy warsztat tematyczny – każdy warsztat będzie wykorzystywał różnorodne metody i narzędzia, adekwatne do tematyki warsztatu.

 

cykl pracy.jpg

Wśród metod i narzędzi będą: life coaching (koaktywny), coaching kariery, konstelacje systemowe, ustawienia hellingerowskie, psychobiologia, art.-coaching, praca z ciałem i przez ciało, praca z przekonaniami, RTZ I, elementy analizy transakcyjnej, wizualizacje, praca z ciałem i przez ciało, kroniki Akaszy, intuicja.

 • Po każdym warsztacie – uczestniczki dostaną skrypt do ćwiczeń praktycznych, pomagający ukierunkować własną energię i utrzymać się w procesie, by uczyć się nowych nawyków i praktykować własne odkrycia.

 

 • Każda uczestniczka może dodatkowo nieodpłatnie skorzystać z 1 indywidualnej sesji coachingowej w czasie trwania programu (czas trwania sesji 1 – 1,5 godz.)

55842695_10157159101882566_8759774082968

Prowadząca:

Dominika Świątecka-Majewska

Coach rozwoju osobistego i kariery. Naukowiec. Tancerka. Malarka intuicyjna. Twórca.

Fuzja różnorodności. Poszukiwaczka mądrości.

Uczy się ze wszystkiego i ze wszystkich, a to, czego się nauczy i co sprawdzi – wnosi

w coaching.
Wszystko i wszystkich traktuje jak źródło wiedzy i mądrości.
Ze wszystkiego korzysta, by się rozwijać i by pomagać innym w ich drodze i rozwoju.

Z pasją życia.

Technikalia:

 

# Optymistka roku 2017.

 

# Coach i trenerka rozwoju osobistego. Certyfikacje międzynarodowe i krajowe (CPCC; CTI, UK;  Norman Benett, Polska). Absolwentka Praktycznej Psychologii Społecznej, SWPS w Warszawie.

 

# Prowadzi coaching grupowy oraz indywidualne procesy coachingowe. Autorka wieloedycyjnych programów coachingowych: W RYTM SERCA i wieloedycyjnych programów rozwojowych, jak np. TAŃCEM STWORZONA i WSZYSTKIE KOLORY KOBIETY FOTO. 

 

# Twórczyni i właścicielka swojego marzenia – Twórczego Centrum Rozwoju Osobistego ALCHEMIA,
przy ulicy Staromiejskiej 13/4 w Olsztynie.

www.alchemia.olsztyn.pl

 

# Tancerka sceniczna oraz instruktorka BURLESKI, jako sposobu na rozbudzanie i wyrażanie kobiecości.

 

# Malarka intuicyjna. Wykorzystuje sztukę, jako skuteczne i mocne narzędzie do rozwoju osobistego.

 

# Naukowiec. Doktor nauk biologicznych. Pracownik PAN w Olsztynie. Kierowniczka krajowych i europejskich projektów naukowych. Dusza eksperymentatora, poszukiwacza i odkrywcy.

 

 

Pracuje głównie z kobietami, ośmielając je do wzięcia steru we własne ręce i życia tak, jak pragną.
Rozbudza moc. Rozwija skrzydła.

 

Kompetencje:

W pracy rozwojowej wykorzystuje różnorodne metody i narzędzia: coaching ko-aktywny, praca ustawieniami Hellingerowskimi, praca z wykorzystaniem konstelacji systemowych w coachingu, praca z ciałem i przez ciało, wizualizacje i medytacje, wykorzystanie sztuki, jako narzędzi do pracy, praca z przekonaniami (RTZ) oraz metoda własna, elementy analizy transakcyjnej, praca z wewnętrznym trio: dzieckiem, rodzicem, dorosłym, praca z wykorzystaniem różnorodnych kart coachingowych i nade wszystko praca poprzez intuicję # kroniki Akaszy # różnorodne techniki relaksacyjne, oddechowe i wizualizacyjne # praca z ciałem poprzez zmysły, ruch, elementy tańca.

Miejsce odbywania się warsztatów:

Twórcze Centrum Rozwoju Osobistego

ALCHEMIA

ul. Staromiejska 13/4

Olsztyn