REWIA KOBIECOŚCI

Świadectwo różnorodności kobiecego piękna oraz tego,
 że zawsze jest dobry czas na śmiałość i robienie tego, co się kocha

5 i 6 października 2018

CEiIK w Olsztynie

Bilety: dominika.swiatecka@wp.pl lub 603 088 679

WYSTĘP
TANECZNO-WOKALNY
5 i 6 października 2018

REWIA KOBIECOŚCI to niemal dwie godziny pełne tańca, śpiewu, pełne pięknych kobiet w różnorodnych, pięknych strojach i buchającej ze sceny pasji. Dwie godziny przyjemności, relaksu i rozrywki. I jednocześnie świadectwo tego, że można się ośmielać robić to, co się lubi i kocha; że na wyzwania i przygodę nie potrzeba etykietki profesjonalisty, tylko chcącego serca i zaangażowania oraz że każda kobieta jest wyjątkowa i piękna w swój unikatowy sposób, a szczęśliwa i spełniona kobieta wręcz lśni pięknem.

Na scenie wystąpi ponad 40 kobiet i jedna, bardzo młodziutka wokalistka. Żadna z nich nie jest profesjonalną tancerką, choć – widząc je na scenie – aż trudno w to uwierzyć. Julka zaś ma 12 lat i nie jest profesjonalną wokalistką. Łączy je jedno – pasja i odwaga robienia tego, co je cieszy.

Te ponad czterdzieści kobiet, spotyka się na cotygodniowych zajęciach w TWÓRCZYM CENTRUM ROZWOJU OSOBISTEGO ALCHEMIA w Olsztynie, w ramach programu rozwoju osobistego Tańcem Stworzona, którego autorką jest Dominika Świątecka-Majewska. Program ten powstał, by pomagać kobietom odkrywać i wyrażać swoją kobiecość poprzez świadomy ruch i taniec. Nie, nie jest to szkoła tańca, to miejsce i program rozwoju osobistego. Wykorzystują do tego Burleskę i Taniec Orientalny, jako niezwykle kobiece formy tańca, o bardzo różnej energii oraz wykorzystują podejście coachingowe do budowania samoświadomości. Program stwarza przestrzeń, która pobudza spontaniczność, kreatywność i frajdę życia.

Z kolei Julkę, wokalistkę, która wystąpi podczas Rewii Kobiecości, Dominika poznała w sierpniu tego roku na zagranicznych wakacjach. Usłyszała, jak ta śpiewa – jej głos oraz pasję w nim i zapytała Julkę o to, czy lubi śpiewać i czy ma ochotę na występ na dużej scenie.  I tak oto, Rewia Kobiecości spełni marzenia 12-letniej Julki i zaserwuje jej niezwykłą przygodę. Julka, wraz z rodzicami, przyjadą na występ z drugiego końca Polski. Czego jednak się nie robi dla pasji.

Poprzednia odsłona taneczna była mroczna, zbudowana na tym, czego się boimy i pożądamy. REWIA KOBIECOŚCI z kolei jest lekką, przyjemną, żywą przerwą w codzienności. Ma pozwolić się nam odprężyć, ma wywołać uśmiech, ma zauroczyć. Ma nas bawić. Przyjdziesz, usiądziesz i zapadniesz się w świat dzięków nośnych piosenek, w kolory kostiumów, we wdzięczność ruchu na scenie, w odważny głos wokalistki. REWIA KOBIECOŚCI przeniesie Cię w kobiecość ubraną w gorsety, tiule, pończochy i czerwień szminki. Nienachalnie Cię zauroczy wdzięcznością i pasją.  

5 oraz 6 października 2018 te wszystkie kobiety pojawią się na scenie, by wytańczyć i wyśpiewać siebie. Startujemy o godzinie 19:00. Bilety są jeszcze do nabycia w Twórczym Centrum Rozwoju Osobistego ALCHEMIA i u Dominiki Świąteckiej-Majewskiej (dominika.swiatecka@wp.pl). Inwestycja w ten czas to 30 zł. Jeśli chcesz się rozluźnić, zauroczyć, zainspirować lub po prostu spędzić wspaniale czas – zapraszamy Cię na REWIĘ KOBIECOŚCI. Bądź z nami – 5 lub 6 października 2018 w CEiIKu w Olsztynie.

A jeśli chcesz ruszyć w podróż ku swojej kobiecości, spontaniczności, kreatywności i zabawie – zapraszamy Cię do programu Tańcem Stworzona. 7 edycja rozpoczyna się w drugim tygodniu października. Jest przestrzeń na kilka nowych kobiet.

W RYTM SERCA

COACHINGOWY PROGRAM ROZWOJU OSOBISTEGO DLA KOBIET

5 EDYCJA

czas trwania: 9 miesięcy w tym 13 całodniowych, sobotnich warsztatów

miejsce: Olsztyn, Twórcze Centrum Rozwoju Osobistego ALCHEMIA

start: 27 października 2018

Zostały 3 wolne miejsca

Zapisy: dominika.swiatecka@wp.pl lub 603 088 679

coachingowy program rozwoju osobistego
W RYTM SERCA
5 edycja
start:
27 października 2018

W RYTM SERCA to coachingowy program rozwoju osobistego dla kobiet. W RYTM SERCA jest programem autorskim stworzonym przez Dominikę Świątecką-Majewską.

27 października 2018 ruszy 5 edycja programu W RYTM SERCA.

Program W RYTM SERCA został stworzony dla kobiet, by stworzyć możliwość zapoznania się z mechanizmami warunkującymi dobrostan psychiczny i emocjonalny oraz dla realnej głębokiej transformacji tych aspektów siebie, które wymagają zmiany.

Praca odbywa się w stałej, zamkniętej (nie dochodzą nowe uczestniczki w trakcie programu) grupie kobiet. Okres trwania programu to 9 miesięcy. Idealny czas, by urodzić siebie. Spotkania odbywają się co ok. 3 tygodnie i pozwalają na przyswojenie nowej wiedzy oraz przetworzenie jej w odniesieniu do siebie na warsztatach i na późniejsze wdrażaniu jej w życiu – w czasie przerwy między warsztatami.

W RYTM SERCA składa się z 13 całodniowych warsztatów, których tematyka ułożona jest w taki sposób, by:

  1. najpierw dostarczyć narzędzi do pracy ze sobą w kierunku pożądanej jakości

(będziesz wiedziała co od czego zależy i jak wpływa na to, jaką masz energię, jak się czujesz i jaki jest Twój poziom chcenia; zrozumiesz, że zawsze masz wpływ na siebie i jakość swojego życia, dowiesz się, w jaki sposób zarządzać/sterować sobą, by być taką, jaką chcesz być, dowiesz się, jak wyciągać się z kryzysów),

  1. wzmocnić siebie poprzez budowanie głębokiej wiedzy na własny temat (praca z „przodkami”, zasobami, talentami, fundamentalnymi wartościami, aspektami osobowości, jak wewnętrzne dziecko, rodzic i dorosły), rozwijać autorefleksję i akceptację siebie samej,

(naprawdę poświęcisz sobie czas, spojrzysz na siebie głębiej, dowiesz się wiele o sobie i połączysz różnorodne wątki o sobie, by być bardziej siebie świadomą, będziesz wiedziała, kim naprawdę jesteś i nie będziesz potrzebowała porad innych, by zarządzać sobą i swoim życiem; spojrzysz na siebie życzliwszym okiem i zaczniesz się coraz bardziej lubić, zaczniesz też się bardziej rozumieć i sobie odpuszczać)

  1. rozpoznawać i rozbrajać blokady oraz ograniczenia, jakie w sobie nosisz. Otworzyć się to usunąć blokady. Można pracować powierzchownie, jednak jeśli nie zaczniesz procesu rozpoznawania mroku w sobie i rozbrajania swoich samoograniczań – zmiana będzie tylko powierzchowna.

(przestaniesz się bać tych części siebie, których w sobie nie lubisz, które Tobą sterują i które Cię blokują; zaczniesz im się świadomie przyglądać i zgodnie ze swoją wolną wolą – będziesz je rozbrajać)

  1. wzmocniona i świadoma siebie stworzysz wizję siebie, jaką chcesz być i wizję jakości życia, jakie chcesz wieść, które będą głęboko spójne z Twoim sercem, a następnie na kanwie wizji wytyczysz sobie długofalowy cel oraz stworzysz strategię jego realizacji

(odważysz się na siebie bez blokad i ograniczeń, spotkasz się ze sobą taką i zrobisz plan jak krok po kroku stać się tą kobietą i wieść takie życie, jak ona chce wieść).

 

Po programie W RYTM SERCA – będziesz naprawdę wiedziała, kim jesteś i czego chcesz. Nawet jeśli będzie w życiu trudno lub się pogubisz – będziesz umiała się sobą w tym trudnym zaopiekować i mądrze przez ten trud przejść i łatwiej się odnajdziesz, bo będziesz wiedziała, gdzie i jak szukać. Będziesz prawdziwsza i spójna ze sobą i będzie Ci już trudniej się samą oszukiwać. I zdecydowanie będziesz czuła, że Ty i Twoje życie zależycie od Ciebie, a to nie pozwoli Ci tak łatwo marnotrawić Twoich: energii, czasu, zasobów.

I będziesz miała kilka bardzo głębokich relacji z kobietami, z którymi przejdziesz program. Nawet najlepsze przyjaźnie, rzadko budowane są na takim poziomie głębi, jak te z towarzyszkami w procesie. To przyjemny efekt uboczny.

A w czasie programu – będziesz miała czas dla siebie. 13 sobót. Jeśli mówisz, że nie masz czasu w ogóle lub dla siebie – programem W RYTM SERCA sobie go ofiarujesz. I to wpłynie na całe Twoje życie.

Program jest zdecydowanie dla wszystkich kobiet pragnących mądrze dbać o siebie, zaprzyjaźniać się ze sobą samą i świadomie kierować swoją życiową drogą. Niektóre kobiety przychodzą z powodu problemów, które mają w życiu, inne z powodu braku czegoś, a jeszcze inne po prostu chcą świadomiej i efektywniej zarządzać sobą i swoim zżyciem. Tak, czy siak – w trakcie drogi – każda z tych kobiet dochodzi do najważniejszego punktu – do siebie, do swojego serca i głębokiej świadomości siebie oraz swoich potrzeb. Każda z kobiet dociera do wewnętrznego przekonania, że są autorkami siebie i swojego życia i zaczyna odważnie brać sprawy w swoje ręce.

Dlatego – niezależnie od tego z jakiego punktu startujesz – spotkasz się finalnie ze sobą samą, z esencją siebie, w życzliwy sposób.

Zapraszam serdecznie.

Są jeszcze 3 miejsca.