Light-in-Heart.png

W RYTM SERCA

czyli o pozwalaniu sobie na prawdziwą siebie, na bycie sobą, na wyrażanie siebie

Nabór otwarty
logo wrs.png

„Bycie prawdziwą sobą” - brzmi górnolotnie? A jednak, czasem pewnie czujesz, że stać Cię na więcej,

że mogłabyś więcej, że chciałabyś inaczej.

Prawdziwa ja – co to znaczy? Wierzę, że każdy rodzi się unikatowo piękny i wyjątkowy, od początku zawierając ogromne źródło mocy, własnego blasku, talentów, zasobów i potencjału, jako zaproszenia do rozwoju. Często jednak zamykamy się lub pozwalamy się zamknąć w wewnętrznej klatce, która zaciska nam serce, duszę, zatruwa myśli i osłabia ciało. Ta klatka to niszczące programy, utkane z wzorców, przekonań, strategii i oblepione niechcianymi uczuciami, jak lęk, wstyd, gniew, bezsilność, etc.  Oblepia nas, zaciska nas, ograniczając lub hamując naszą moc, rozmach i piękno. Ta klatka generuje wiele myśli i zachowań, które mają nam pozwolić czuć się pozornie lepiej i ochronić nas przed tym, czego pragniemy najbardziej (!!!) – przed wielką potrzebą bycia akceptowaną i kochaną. To brak miłości powoduje, że oceniamy, warczymy, zasychamy, wyłączając uczucia, zajmujemy się zadaniami i obowiązkami, by uciec od siebie, obrażamy siebie i innych… I to pragnienie miłości pcha nas w różne zachowania, relacje, role. Klatka ma wiele pomysłów na stwarzanie pozorów. Na dodatek jest często z nami tak zrośnięta, że nawet nie jesteśmy jej świadome. Żyjemy, niekoniecznie do końca szczęśliwe, ale przekonane, że tak chyba musi być, że inaczej się nie da lub z wielką tęsknotą za czymś innym, a jednak bez pomysłu na to jak tego dokonać i bez wiary, że to możliwe.

Na dnie tego jest zawsze nadzieja, bo szukamy… I skoro czytasz teraz te słowa – znaczy, że Ty też szukasz.

Michał Anioł pytany, w jaki sposób nadał marmurowi takie piękno, ponoć mawiał, że ono zawsze było w danym bloku marmuru, że nie zrobił niczego ponad usunięciem tego, co zbędne i wydobyciem piękna na wierzch.

Do tego właśnie służy program W RYTM SERCA.

a-hand-and-heart_orig.jpg

Do wydobywania Twojego naturalnego piękna i mocy, poprzez spokojne, życzliwe, pełne miłości

i cierpliwości odłupywanie tego, co zbędne, ograniczające, toksyczne. Przekonań, schematów, wzorców, bloków emocjonalnych i energetycznych. Każda z nas ma te zbędności w innym miejscu – trzeba zrobić pełną miłości przestrzeń, by je dostrzec, zbadać i uwolnić.

Uwalniając się z klatki ograniczeń i obciążeń, można zacząć zaprzyjaźniać się ze swoim pięknem i mocą oraz zacząć świadomie z nich korzystać. Program W RYTM SERCA jest również do odkrywania wewnętrznej prawdy

i budowania odwagi, by słyszeć głos własnego serca i duszy oraz odwagi, by za nim podążać. By żyć spójnie ze sobą, czyli według swojego pomysłu, swego sensu, swoich talentów i naturalnych właściwości. Na tym budować życie osobiste i zawodowe.

Głęboko wierzę również w to, że to, kim jesteś oraz to, co Ci się przydarza – jest zawsze dla Ciebie, a nie przeciwko Tobie. Świadomość tego, że wszechświat Ci sprzyja i że możesz wszystko przekuć w swoje własne złoto dodaje mocy. Program W RYTM SERCA jest także po to, by otworzyć Cię na twórcę w sobie, który korzysta ze wszystkiego

i wszystkich, by stwarzać jakość, jaką chcesz być i jakość, w jakiej chcesz żyć. By być szczęśliwą – w sobie, ze sobą, w życiu – niezależnie od okoliczności zewnętrznych.

 

Najpierw trzeba odłupać ograniczające zbędności,

by dostrzec pod nimi własne skrzydła.

Potem można się z nimi oswoić i zaprzyjaźnić.

A potem można pozwolić sobie ich świadomie używać, by wzbijać się na wybrane poziomy i latać po nich w poczuciu szczęścia, spełnienia, spokoju i miłości.

Wszystko w atmosferze miłości i ze świadomością, że wszystko jest takie, jak ma być
i służy Tobie.

Piękno jest Tobą i ma skrzydła!

Michał Anioł o tym wiedział. Ja też to wiem.

Twoje serce też to wie, choć być może tego nie słuchasz.

 

Jeśli masz ochotę uwolnić swój potencjał, moc i piękno,

Jeśli masz ochotę otworzyć się na miłość, spełnienie i wewnętrzny spokój,

Jeśli chcesz zaprzyjaźnić się ze sobą samą i być pewną swojej drogi,

Jeśli masz ochotę otworzyć się na swoje możliwości i ich rozmach,

Jeśli masz ochotę być tą, którą od zawsze byłaś – unikatowym pięknem, wspaniałością i miłością –

Zapraszam Cię na drogę w rytm serca podczas programu W RYTM SERCA.

Chętnie pomogę Ci odłupać zbędności i uwolnić Twój blask.